Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Ana içeriğe atla

İade Politikası

 

Yurtiçi Siparişler

Yurt içi siparişler Yurtiçi Kargo ile 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtiçi Kargo'da yurt içi siparişler genellikle 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Siparişinize daha hızlı veya belirli bir zamanda ihtiyacınız olması durumunda lütfen info@minimom.net adresinden bize bilgi verin.

Kargo fiyatı, siparişinizi nereye göndereceğinize göre değişiklik gösterebilir ancak 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından yararlanacaksınız. Sipariş tutarı 2.000 TL'nin altında ise kargo şirketi paket teslimatı sırasında sizden kargo bedelini ödemenizi isteyecektir.

Uluslararası Siparişler

Ekspres teslimat hizmetleriyle uluslararası gönderim yapıyoruz. Ekspres kargo ile siparişleriniz bulunduğunuz yere göre mümkün olan en iyi kargo firması tarafından taşınmaktadır. Ekspres kargo teslim süresi 2-5 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz gönderilir gönderilmez takip numaranızı alacaksınız. Uluslararası siparişler 2 iş günü içinde gönderilir, bu nedenle aceleniz varsa bize bildirin; yardımcı olmak için gerekeni yapacağız.

200$ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz ekspres gönderimden yararlanacaksınız. Sipariş tutarı 200$'ın altında ise sistemimiz, sipariş ağırlığınıza ve kargo adresinize bağlı olarak kargo bedelinizi siparişinize ekleyecektir.

Kayıp veya eksik uluslararası paketlerden maalesef mesuliyet kabul etmiyoruz. Geçerli tüm resim, tarife ve gümrük ücretleri müşterinin sorumluluğunda olup, tarifeler nedeniyle reddedilen paketlerin kargo bedeli iadesi yapılmayacaktır.

İadeler

Kullanılmamış ve yıkanmamış ürünleri, orijinal ambalajında ​​7 gün içinde iade edebilirsiniz. Gönderilen ürünü kontrol edip onayladıktan sonra ürün ücreti 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir. İadelerde kargo ücreti göndericiye aittir.

Ödeme

Ödemelerinizi kredi kartı ve para transferi şeklinde yapabilirsiniz.

Ödeme yöntemimiz İyzico tarafından güvence altına alınmıştır.
Kredi kartınızla ödeme işlemi sırasında bir hata oluşması durumunda anında tarafınıza hatanın bildirildiği bir e-posta gönderilecektir. Bu durumda ödeme işleme alınmayacak ve siparişiniz beklemeye alınacaktır.

Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz ödemelerini aşağıdaki hesaba havale yoluyla yapabilirler. Olası gecikmeleri önlemek için sipariş numaranız ve işlem ayrıntılarınızla birlikte bizimle eposta yoluyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Türk Lirası Hesabı(IBAN):

Garanti BBVA
Yüce İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
TR53 0006 2001 4810 0006 2978 47

 

Bizimle info@minimom.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.